Cephe giydirme sistemleri, firmanızı tam anlamıyla yansıtan ve fark edilmenizi sağlayan en önemli reklam unsurlarından biridir. Firmanızın bulunduğu binanın tamamının kaplanmasını ya da belirli bölümlerin düzenlenmesini talep edebilirsiniz. Plus Reklam olarak biz de size, en kaliteli dış cephe kaplama ürünlerini kullanarak sizlere uzun ömürlü bir reklam olanağı sunuyoruz.

Cephe Giydirme Yöntemlerimiz

One Way Visiyon (Delikli Folyo): Cam yüzey kaplanmış binalarda uygulanan bir yöntemdir. One Way Vision uygulanan binalarda dışardan bakıldığında dijital baskı yüzeyi, yani reklam görülmektedir. İçerden bakıldığında ise folyonun delikli yapısı sayesinde dışarı net bir şekilde görülmektedir.
Mesh İle Cephe Giydirme (Mesh Germe): Teknik adı Mesh olan delikli branda, rüzgar geçirmesinde bir sakınca olmayan yapıların giydirilmesinde kullanılır. İnşaat iskelesi, inşaat cephesi ve eski binalar gibi. Bu sistemin avantajlarından biri, dümdüz bir görüntü oluşturacak şekilde gerildiği için dış yüzeyi cam olmayan cephelerde de kullanılmasıdır. Ancak delikli yapısı nedeniyle çabuk kirleneceğinden, üzerindeki baskının soluk görünmesi olasıdır.
Folyo Kaplama: Cam ya da kompozit panel kaplı dış cephelerde uygulanmaktadır. Cam yüzeylere uygulandığı taktirde içeriden bakıldığında kaplamanın arkası görünür, dışarısı görünmez.
Vinil Germe: Folyo kaplama ile aynı yüzeylere uygulanabilmektedir. Folyodan farkı ise, girintili çıkıntılı yüzeylere de uygulanabilme özelliğidir. Kaplama sonrasında bina dümdüz halde görünür. BU görüntüyü elde etmek için kaplamanın uygulanacağı yüzeye profiller kesilip hazırlanır ve vinil, bu profilleri üzerine gerdirilir.
Kompozit Kaplama: Bu kaplama yöntemimiz, firmanızın kişiliğini tamamen yansıtmanızı sağlayacak olan, çeşitli görsel öğeleri üzerinde barındırabilen bir kaplama çeşididir. Genellikle alüminyum kompozit kaplama malzemelerinin her renk ve çeşidiyle uygulanmaktadır. Kompozit kaplama, LEDli kutu harf uygulamamızla birlikte harika görüntüler ortaya çıkarmaktadır.

Temsilciye Bağlan
Müşteri Temsilcisi
Selam !
Nasıl yardımcı olabilirim ?