Dijital Baskı Nedir?

Bilgisayar ortamında hazırlanmış ya da bilgisayar ortamına aktarılmış tasarımların ve fotoğrafların gelişmiş baskı teknolojileri ile kaliteli ve hızlı bir şekilde değişik materyaller üzerine aktarılmasıdır. Dijital baskı, birçok baskı teknolojisini hız ve kalite açısından geride bırakmıştır. Aynı zamanda boyut sınırlamasını da ortadan kaldırmıştır. Örnek olarak, elinizde çocuğunuzun güzel bir fotoğrafı var ve bu fotoğrafı büyütüp sevimli odasını kendi fotoğrafıyla süslemek istiyorsunuz. Sadece fotoğrafı alıp getirin ve 15 dk. gibi bir sürede istediğiniz boyutta ve çocuğunuzun fotoğrafı ile renklenmiş bir posteriniz olsun, evinizin istediğiniz yerine asın ve dekorasyonunuzu tamamlayın.

Yeni bir teknoloji olması sebebiyle sürekli gelişmekte olan dijital baskı makinalarının baskı kalite ve hızları her geçen gün artmaktadır. Buna paralel olarak, yoğun dijital baskı talebi nedeniyle, üzerine baskı yapılabilen materyallerin üretiminin artması kullanılan malzeme fiyatlarının düşmesine neden olmakta ve bu da müşterilerimizin baskılarını uygun fiyatla yaptırabilmeleri anlamına gelmektedir.

Her zaman sektörümüzdeki gelişmeleri takip ederek müşterilerimizin en kaliteli ve en hızlı şekilde en uygun fiyatlarla dijital baskılarını yapabilmeyi hedefliyoruz. Ayrıntılı bilgi için hemen arayın…